סטודיו לאנימציה העוסק בעיצוב והפקה של אנימציה לפרסומות, סרטים וטלוויזיה. תכני אנימציה מקוריים מעוצבים בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל פרויקט, בגישה יצירתית ובמקצוענות ללא פשרות. ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫

אודות הסטודיו  

אודות


הסטודיו עוסק בעיצוב והפקה של אנימציה עבור פרויקטים מסחריים ולא-מסחריים, בטכניקות שונות ומגוונות - מאנימציה קלאסית ועד אנימציה עכשווית, תוך התמחות בטכניקות של פריים-ביי-פריים ואנימציה מצוירת.סטודיו אריק בועז אנימציה מציע ללקוחותיו בארץ ובחו"ל ליווי קריאייטיבי מלא, משלביו המוקדמים של הפרויקט ועד לשלבי הפוסט-פרודקשן הסופיים. הסטודיו מספק מכלול שלם של שירותים קריאייטיבים להפקות אנימציה וביניהם פיתוח קונספט, תסריט, בימוי, עריכה, הפקה ופוסט-פרודקשן. תכני אנימציה מגוונים מופקים בפורמטים ובתקציבים משתנים, תוך שילוב טכניקות הפקה חדשות וותיקות.


עבודות


פרסומות

קולנוע וטלוויזיה

הפקה של סרטוני פרסומת ותדמית נעשית תוך שיתוף פעולה הדוק עם משרדי הפרסום, צוותי הקריאייטיב וחברות ההפקה. סל רחב של שירותי ייעוץ והפקה כולל פיתוח קונספטים, קופירייטינג, עיצוב גרפי, הפקה, בימוי ועוד. הפקה של תכני אנימציה מקוריים בהתאם לצרכים ולדרישות הייחודיות של כל פרויקט. לצד הפקות בתקציבים גבוהים מופקים גם פרויקטים בתקציבי מינימום ולואו-באדג'ט, מהפקות מיינסטרים ועד הפקות גרילה ושוליים.

פתיחים

מיתוג

עיצוב והפקה של אריזות גרפיות, פתיחים וסגירים. קטעי אנימציה מקוריים מסייעים להציג תימות ונושאים מרכזיים, להשרות אווירה מתאימה, לספק הקשר רלוונטי, או למסור אינפורמציה באופן מושך ומעניין. ‎ לוגואים מונפשים, אותות או מעברוני אנימציה בהשראת ערכי המותג, מרחיבים את חווית המותג למימדים חדשים. עיבוד של לוגו סטאטי לכדי קטע אנימציה תמציתי ומהודק מצריך דייקנות, יצירתיות ומיומנות.

סגנונות


הבחירה בטכניקה המתאימה הינה החלטה הפקתית מרכזית, המערבת שיקולים טכניים ואמנותיים יחד. כל סגנון אנימציה מכתיב מגבלות טכניות אופייניות, ובמקביל פותח אפשרויות יצירתיות ייחודיות.יצירת אנימציה נעשית תוך איזון מתמיד בין הפן הטכני ליצירתי. השילוב של מיומנות טכנית גבוהה וגישה יצירתית מאפשר לעצב פתרונות הפקתיים תכליתיים בהתאם לצרכים הקריאייטיבים. מגוון סגנונות וטכניקות האנימציה, המשמשים בהפקות הסטודיו השונות, כוללים אנימציה מצוירת על שלל צורותיה השונות, אנימצית סטופ-מושן (המתבססת על מניפולציה של חפצים וחומרים תחת עין המצלמה), אנימציה ממוחשבת, אפקטים חזותיים, אנימצית מגזרות ‫(‬קאט-אאוטים), וכל טכניקה נסיוניות או חדשה, העשויה להתאים לדרישות האמנותיות המשתנות. טכניקת האנימציה והסגנון נקבעים תמיד ביחס לצרכיו הייחודים של כל פרויקט, תוך גיוס מיטב הכלים הטכנולוגיים העדכניים להגשמת החזון האמנותי באופן מיטבי.


במאי


אריק בועז הוא מעצב ובמאי אנימציה מוערך ומנוסה. בעבודותיו מיישם ידע נרחב באנימציה קלאסית ועכשווית, ונסיון הפקתי רב ומגוון. כבמאי אנימציה הוא מעורב במכלול ההיבטים הטכניים והאמנותיים של ההפקה, תוך שהוא מייחס חשיבות עליונה לפיתוח התסריט והשפה החזותית, כבסיס ועוגן מרכזי עבור המשך התהליכים היצירתיים של העיצוב והאנימציה. שאיפתו ליצור עבודות אנימציה ייחודיות, בעלות אימפקט חזותי ורגשי עמוק.חזור לראש העמוד  ·  עבודות  ·  סגנונות

חזור 

עבודות

סגנונות