סטודיו לאנימציה העוסק בעיצוב והפקה של אנימציה לפרסומות, סרטים וטלוויזיה. תכני אנימציה מקוריים מעוצבים בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל פרויקט, בגישה יצירתית ובמקצוענות ללא פשרות. ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫

אודות הסטודיו  

אנימציה ממוחשבת ואפקטים חזותיים


טכנולוגיה חדשה, הנתונה בהתפתחות מתמדת, פורצת מרחבים יצירתיים חדשים לאנימציה. באמצעות כלים דיגיטליים מתקדמים ותוכנות מחשב ייעודיות, מופקים בסטודיו קטעי אנימציה ממוחשבת, אפקטים דיגיטליים, וקטעי מושן-גרפיקס.פלאש ואנימציה ווקטורית


אנימצית ‫‬ פלאש, המבוססת על רינדור מהיר של גרפיקה ווקטורית, הפכה למושג רחב המתייחס לסגנון אנימציה בפני עצמו. וריאציה עכשווית של 'אנימציה מצומצמת' (Limited animation), המתבצעת בסביבת עבודה דיגיטלית מלאה. תהליכי הייצור הנוחים והגמישים של אנימציה ווקטורית ואנימצית פלאש הופכים אותן לאופציה זולה וחסכונית. עם זאת, מדובר בכלים אמנותיים ראויים ממדרגה ראשונה, המתאימים לעיצוב אנימציה בעלת אופי מובהק ואיכות מיוחדת במינה.

דו-מימד מחשב דו-מימד מחשב (פלאש, אפטר-אפקטס)

אנימצית מחשב דו-מימדית ותלת-מימדית


אנימציה ממוחשבת ואפקטים דיגיטליים, המופקים באמצעות תוכנות ויישומי מחשב דו-מימדיים ותלת-מימדיים, מגלמים שילוב יצירתי של אמנות וטכנולוגיה. פתרונות מיחשוב שונים, כולל תוספי תוכנה מיוחדים (פלאג-אין) ותיכנות של סקפריטים יעודיים, מאפשרים לחולל עולם דיגיטלי מורכב ולעצב את תנועת הגופים במרחב הוירטואלי.

דו-מימד (פלאש), אפטר-אפקטס דו-מימד (טכניקה מעורבת)

מושן-גרפיקס


אלמנטים גרפיים וטיפוגרפיים, הנעים במרחב ובזמן, יוצרים 'מושן-גרפיקס' - קטעי אנימציה מופשטים במהותם, קומפוזיציות דינמיות של גרפיקה, טקסט ותמונה. אמנות שימושית בעלת יישומים רבים בתחום הוידאו, הקולנוע, הטלוויזיה והפרסום.

דו-מימד / תלת-מימד דו-מימד / תלת-מימד

אפקטים חזותיים


אפקטים חזותיים דיגיטליים משתלבים עם צילומי לייב ויוצרים מציאות משולבת חדשה. מצד אחד, עשויים האפקטים להיות תוספת ריאליסטית לחלוטין, המתמזגת עם הלייב באופן סמוי, או לחלופין, האפקטים יכולים לקבל נוכחות מוחצנת בעליל ולבטא אמירה אמנותית מובחנת. בכל מקרה, משמשים צילומי הלייב כמקפצה להמשך התהליך האמנותי. סדרה של תוספות ומניפולציות מרחיקות לכת, המשנות את החומרים המצולמים למשהו חדש לגמרי.

אפקטים חזותיים אפקטים חזותיים

עוד אנימציה ממוחשבת


אפקטים חזותיים טכניקה מעורבת אפקטים חזותיים תלת-מימד


חזרה לראש העמוד  ·  עבודות
חזור 

עבודות

סגנונות