סטודיו לאנימציה העוסק בעיצוב והפקה של אנימציה לפרסומות, סרטים וטלוויזיה. תכני אנימציה מקוריים מעוצבים בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל פרויקט, בגישה יצירתית ובמקצוענות ללא פשרות. ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫ ‫

אודות הסטודיו  

קולנוע וטלוויזיה


 
המדריך למהפכה | סרט קולנוע   גלרית בתי הכנסת | תוכן מוזיאלי
סרטו של דורון צברי על המאבק לרפורמה ברשות השידור משלב חומרים תיעודיים ועלילתיים. קטעי אנימציה משמשים להצגת הגיגים ולהעצמת האימפקט הרגשי. עיצוב ובימוי האנימציה: אריק בועז. עיצוב פסקול: איציק כהן. הפקה: אורי ענבר, 'הקרב על האגרה'.   סצינות יומיומיות, מתקופות היסטוריות שונות, מתארות את מרכזיותו של בית הכנסת בחיי הקהילה היהודית בכל עת. מוצג בגלריית בתי הכנסת, במוזיאון בית התפוצות אוצרת ראשית: אורית גובר-שחם. ראש צוות אוצרות: אמיתי אחימן. במאי: אריק בועז. פסקול: ג'אנגל סאונד.
 
 
שומר אחי אנוכי | תוכן מוזיאלי   כנס העתידנים | סרט קולנוע
לתערוכה במוזיאון יד ושם, המציינת 50 שנות הוקרה לחסידי אומות עולם, הופק מיצב וידאו בבימויו של גבריאל ביביליוביץ' המשלב קטעי אנימציה בהשראת ציורי ילדים. אוצרת התערוכה: יהודית שן-דר. עיצוב ואנימציה: אריק בועז. הפקה: שולה שפיגל הפקות. עיצוב התערוכה: חנן דה-לנגה.   אנימצית דמויות בסרטו של ארי פולמן במאי אנימציה: יוני גודמן‪.‬ מנהל אמנותי: דויד פולונסקי‪.‬ הפקה: כנופית ברידג'יט פולמן (ישראל), סרטי פנדורה (גרמניה) ומפיקים-שותפים נוספים באירופה.
 
 
ליצ'י | סרט קצר   מתנות של זמן | וידאו קליפ
אשה מבוגרת (רבקה מיכאלי) חולקת את חייה עם כלבה מאויירת. כתיבה והפקה: יריב בראל ומור קפלנסקי. במאי: יריב בראל. בימוי אנימציה ועיצוב דמויות: אריק בועז. עריכה: נוהר חסין. עיצוב פסקול: רונן נגל ונתי טאוב. צילום: זיו ברקוביץ'.   וידאו קליפ עבור דנה ברגר. בימוי: יריב בראל ואריק בועז. עריכה: רפי שור‪.‬ צילום: אלון גרגו‪.‬ הפקה: התו השמיני.
 
 
האגודה למלמה בסרטן | תיעודי   החיים כשמועה | מיני סדרה
סיפורים אישיים של התמודדויות עם המחלה מלווים באנימציה, להנגשת הנושא הקשה מזווית בלתי שגרתית. סרט דוקומנטרי תדמיתי שהוזמן על ידי האגודה למלחמה בסרטן והופק על ידי דיוה הפקות. במאית: סיון ארבל. בימוי אנימציה: אריק בועז.   עיבוד לוידאו של תמונות וחומרי ארכיון עבור מיני-סדרה אוטוביוגרפית עטורת פרסים מאת אסי דיין. בימוי: עדי ארבל ומויש גולדברג. הפקה: למה הפקות עבור הוט (ערוץ 8) וערוץ 10.
 
 
'דמעות צחוק' | סרט קולנוע   התשמע קולי? | תיאטרון
קטעי אנימציה שונים לסרטו הדוקומנטרי של סולו אביטל, המבקש לבחון את ההומור היהודי ומאפייניו, ובתוך כך את המורכבות של מערכת היחסים הגרמנית-יהודית. הסרט הופק עבור ZDF על ידי חברת ההפקה הגרמנית Moovie, The art of entertainmet.   קטעי אנימציה עבור הצגת הילדים מאת גדי צדקה‬ (פרס ראשון בפסטיבל הצגות הילדים בחיפה). הפקה: תיאטרון השעה הישראלי לילדים ונוער. מוסיקה: ארז יולביץ'. תפאורה: ארז לוי.


חזרה לראש העמוד  ·  עבודות נוספות  ·  סגנונות אנימציה

חזור 

עבודות

סגנונות