סטודיו לאנימציה העוסק בעיצוב והפקה של אנימציה לפרסומות, סרטים וטלוויזיה. תכני אנימציה מקוריים מעוצבים בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל פרויקט, בגישה יצירתית ובמקצוענות ללא פשרות.

אודות הסטודיו  

פתיחים


 
דוקו-צ'אלנג' | פתיח   פסטיבל הקולנוע ירושלים 2010 | פתיח
פתיח עבור דוקו-צ'אלנג', תחרות ליצירת סרטים קצרים בזמן קצוב. רצף סיטואציות משתלבות זו בזו בתנועה בלתי פוסקת, עם כיוון השעון, ומבטאות עשייה קולנועית-דוקומנטרית במרוץ נגד הזמן. במאי: אריק בועז. מוסיקה: רן בגנו. הפקה: ארי דוידוביץ', היפרמדיה. התחרות מתקיימת בישראל במסגרת פסטיבל "דוקאביב".   הפתיח הרשמי לפסטיבל הקולנוע ירושלים 2010. עיצוב ובימוי: אריק בועז. עיצוב פסקול: ג'אנגל.
 
 
זום | פתיח   העם הנבחר | פתיח
המגזין הטלוויזיוני הלילי 'זום' הציג סדרת סרטונים עצמאיים שעסקו בתופעות תרבותיות שונות, מתרבות רחוב לתרבות גבוהה. כל פרק היווה עולם בפני עצמו, כך שהאריזה הגרפית היתה המאפיין העיקרי של רצועת השידור. הפתיח זכה בפרס העיצוב של פרומאקס / BDA. הופק עבור הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו על ידי רול.   פתיח למיני-סדרה בהנחיית ירון לונדון. הפקה: שולה שפיגל ודנה הפקות עבור ערוץ 8, HOT. בימוי פתיח: אריק בועז. מוסיקה: קרני פוסטל ותום דרום.
 
 
בשורות טובות | פתיח   תמיד אותו חלום | פתיח
סדרה קומית מוקומנטרית אשר ליוותה את דמותו של שי אביבי כסלב מקומי הנקרע בין עולם הטלוויזיה לעולם הניו-אייג'. הפתיח מציג את הדמויות באמצעות קלפי טארוט מאויירים, המבטאים מאבק פארודי בין חומרנות ורוחניות. יוצרי הסדרה: שי אביבי ומיכל ליבדינסקי, הופק על ידי סהר הפקות עבור קשת.   לוגו / פתיח למיני-סדרה של איתן פוקס המבוססת על שיריו של צביקה פיק. עיצוב: מיכל וולף. אנימציה וקומפוזיטינג: אריק בועז. חברת הפקה: דנה הפקות.
 
 
פסטיבל סרטים לזכויות אדם | פתיח   תמרות עשן | פתיח
דמות בודדה בנוף קודר מנסה להרכיב מראה משברים מרוסקים ולשחזר צלם אנוש. בימוי: אריק בועז עבור פסטיבל סרטים לזכויות אדם בסינמטק תל-אביב. הפקה: אסנת טרבלסי ושירלי זלצמן.   רצף אווירתי של שוטים, בעיבוד צבעוני מדויק ומעודן, משרה את אווירת המיסתורין המיוחדת לסדרת המתח 'תמרות עשן'. הפתיח, שצולם ונערך בהיי-דפינישן, בוים על ידי מיכל וולף, עם צילומים (מרמת-הגולן) מאת רומן לינצקי ומוסיקה מאת אבי בללי (בקאבר למאיר אריאל), יוצרי הסדרה: עודד דוידוף ונח סטולמן, הפקה: אולפני הרצליה עבור הוט.


חזרה לראש העמוד  ·  עבודות נוספות  ·  סגנונות אנימציה

חזור 

עבודות

סגנונות