!DOCTYPE HTML> אריק בועז אנימציה | תכני אנימציה לקולנוע, טלויזיה, דוקומנטרי, סרטי הסברה, קליפים, תערוכות מרכזי מבקרים ועוד
עברית | english  

תוכן


קולנוע, טלוויזיה, סרטי הסברה, תערוכות, וידאו-קליפיםאנימציה עבור קולנוע, טלוויזיה, אינטרנט, ופורמטים נוספים לרבות סרטי הסברה, תוכן מוזיאלים ותערוכות. לצד הפקות איכות בתקציבים גבוהים, מופקים גם פרויקטים בתקציבי מינימום ולואו-באדג'ט. הפקות מיינסטרים לצד הפקות גרילה עצמאיות. תוכן המיועדים לקהל הרחב, או תכני שוליים אלטרנטיביים. ילדים או מבוגרים. מסחרי ולא-מסחרי. מאנימציה בקו מינמליסטי פשוט ועד סקוונים מורכבים ורבודים בעלי עושר חזותי רב.

דון קישוט מול טחנת רוח

המדריך למהפכה

 |  סרט קולנוע


סרטו של דורון צברי על המאבק לרפורמה ברשות השידור משלב חומרים תיעודיים ועלילתיים. קטעי אנימציה משמשים להצגת הגיגים ולהעצמת האימפקט הרגשי. עיצוב ובימוי האנימציה: אריק בועז. עיצוב פסקול: איציק כהן. הפקה: אורי ענבר, 'הקרב על האגרה'.

עין של נערה מאויירת בסגנון מאנגה עטופה בשיליה

Test Me

 |  וידאו קליפ


וידאו קליפ בסגנון אנימה יפני, עבור הטראק Test Me של Slushii (עם Dion Timmer). מין סיפור אגדת סייבר-פאנק עתידנית, עם יצור מיסתורי שכלוא במעבדות תאגיד מרושע, אבל העלילה החופשית היא רק תירוץ לטריפ חזותי הזוי ומוטרף. בימוי: אריק בועז. עבור הלייבל: monstercat.

שלומציון המלכה

שלומציון המלכה

 |  תוכן מוזיאלי


שלומציון המלכה, האחרונה לשלוט על ממלכה יהודית ריבונית עצמאית, מתרפקת בשלהי כהונתה על העבר המפואר, חוששת מן העתיד, ומקווה להנחיל את מורשתה לדורות הבאים. עיצוב ובימוי: אריק בועז. הופק עבור אנו, מוזיאון העם היהודי. קריינות: ענת ברזילי.

משכילים יהודים מהמאה ב-19

עוגב בבית הכנסת?

 |  תוכן מוזיאלי


אנימצית קאט-אאוטים המתארת כיצד פרץ של חידושים והמצאות מצד תנועת ההשכלה במאה ה-19, גררו תגובת-נגד קיצונית מצד השמרנים, שהולידה את התפיסה הדתית החרדית האוסרת כל חידוש. הופק עבור אנו, מוזיאון העם היהודי. קריינות: תומר שרון.

אריה זהב בכסא שלמה המלך

יהודים, פעם שלישית

 |  דוקומנטרי


סרטו של רינו צרור בוחן את קווי הדמיון בין ישראל כיום לימי הריבונות היהודית בתקופת בית ראשון ובית שני. הסרט משלב קטעי ארכיון עם אנימציה וגרפיקה. עיצוב ואנימציה: אריק בועז. עריכה: עמי ויזל. עיצוב פסקול: עמי ערד (אולפני די.בי). הופק עבור ערוץ 8 הוט.

כנר מרחף מעל בית כנסת עם תווים וחתול

גלרית בתי הכנסת

 |  תוכן מוזיאלי


סצינות יומיומיות, מתקופות היסטוריות שונות, מתארות את מרכזיותו של בית הכנסת בחיי הקהילה היהודית בכל עת. מוצג בגלריית בתי הכנסת, במוזיאון בית התפוצות אוצרת ראשית: אורית גובר-שחם. ראש צוות אוצרות: אמיתי אחימן. במאי: אריק בועז. פסקול: ג'אנגל סאונד.

אליעזר טולדו לומד תלמוד במשרד בתל-אביב

הדף היומי

 |  תוכן מוזיאלי


בדף התלמוד היומי, הנלמד ברחבי העולם מדי יום, אפשר למצוא בנוסף לדיונים הלכתיים ופרשנויות, גם מעשיות מסתוריות בלתי-צפויות. הופק עבור אנו, מוזיאון העם היהודי. קריינות: אורי בנאי.

פסיפס עם הנשר הרומאי וכיתוב SPQR

המרידות ברומאים

 |  תוכן מוזיאלי


רצף של פסיפסים מציירים חלום ושברו. שלוש פעמים קמו היהודים למרוד בשלטון האימפריה הרומאית, ופעם אחר פעם שילמו על כך מחיר כבד. בפעם השלישית זנחו את החרב לדורי דורות. הופק עבור אנו, מוזיאון העם היהודי.

רובין רייט מאויירת בסרט אנימציה הקונגרס

כנס העתידנים

 |  סרט קולנוע


אנימצית דמויות בסרטו של ארי פולמן. במאי אנימציה: יוני גודמן‪.‬ מנהל אמנותי: דויד פולונסקי‪.‬ הפקה: כנופית ברידג'יט פולמן (ישראל), סרטי פנדורה (גרמניה) ומפיקים-שותפים נוספים באירופה.

ירח מציץ מתוך שלולית גשם

מתנות של זמן

 |  וידאו קליפ


וידאו קליפ עבור דנה ברגר. בימוי: יריב בראל ואריק בועז. עריכה: רפי שור‪.‬ צילום: אלון גרגו‪.‬ הפקה: התו השמיני.

 פרופ׳ דן אריאלי חוקר את ההתנהגות האנושית

למה ככה?

 |  סדרת טלוויזיה


פרופ׳ דן אריאלי יוצא לחקור היבטים שונים של ההתנהגות האנושית בסדרה " למה ככה?". קטעי אנימציה משמשים להסבר, המחשה, ורענון. הפקה: יואב שמיר וטניה אייזיקוביץ׳. הופק עבור כאן, תאגיד השידור הציבורי. עיצוב ואנימציה: אריק בועז.

משפחה מאויירת בצבעי מים כחולים

האגודה למלחמה בסרטן

 |  דוקומנטרי


סיפורים אישיים של התמודדויות עם המחלה מלווים באנימציה, להנגשת הנושא הקשה מזווית בלתי שגרתית. סרט דוקומנטרי תדמיתי שהוזמן על ידי האגודה למלחמה בסרטן והופק על ידי דיוה הפקות. במאית: סיון ארבל. בימוי אנימציה: אריק בועז.

ציור של קצין נאצי מנגן במפוחית

שומר אחי אנוכי

 |  תוכן מוזיאלי


מיצב וידאו בשילוב קטעי אנימציה, שהופק עבור תערוכה במוזיאון יד ושם. בימוי: גבריאל ביביליוביץ'. אוצרת התערוכה: יהודית שן-דר. עיצוב ואנימציה: אריק בועז. הפקה: שולה שפיגל הפקות. עיצוב התערוכה: חנן דה-לנגה.

כלבה מאויירת רובצת על שטיח

ליצ׳י

 |  סרט קצר


אשה מבוגרת (רבקה מיכאלי) חולקת את חייה עם כלבה מאויירת. כתיבה והפקה: יריב בראל ומור קפלנסקי. במאי: יריב בראל. בימוי אנימציה ועיצוב דמויות: אריק בועז. עריכה: נוהר חסין. עיצוב פסקול: רונן נגל ונתי טאוב. צילום: זיו ברקוביץ'.

קריקטורה של משה דיין

החיים כשמועה

 |  מיני-סדרה


עיבוד לוידאו של תמונות וחומרי ארכיון עבור מיני-סדרה אוטוביוגרפית עטורת פרסים מאת אסי דיין. בימוי: עדי ארבל ומויש גולדברג. הפקה: למה הפקות עבור הוט (ערוץ 8) וערוץ 10.

תעלת השמיעה באוזן

העתיד כבר כאן

 |  סדרת טלוויזיה


בן שני בעקבות המצאות ופיתוחים ישראליים שישנו את פני הרפואה. הופק עבור כאן, תאגיד השידור הציבורי, על ידי חיים סלוצקי אפיקי תקשורת HSSC. מגיש ובמאי: בן שני. עיצוב ואנימציה: אריק בועז.