עברית | english  

סגנונות אנימציה


מגוון סגנונות וטכניקות. התמחות באנימצית דו-מימד וטכניקות של פריים-ביי-פרייםהבחירה בטכניקת אנימציה היא החלטה הפקתית משמעותית, המערבת שיקולים טכניים ואמנותים. כל סגנון אנימציה פותח אפשרויות יצירתיות ייחודיות, במסגרת מגבלות טכניות אופיניות. האתגר ההפקתי הוא למצות את הפוטנציאל היצירתי מתוך סך ההיבטים הטכניים וההפקתיים. שילוב של טכניקות אנימציה שונות עשוי להפיק את המיטב מכל העולמות, בדרך להגשמת החזון האמנותי על הצד הטוב ביותר.

אנימציה מצוירתשל כל פרויקט. תוכן הומוריסטים קליליים או נושאים רציניים ודרמטיים. אנימציה קלאסית, בכל סגנונותיה המוכרים, או אנימציה בלתי-שגרתית, מחוץ לקופסא, מצוירת במגוון רחב של אמצעים אמנותיים כגון מכחול, דיו, צבעי מים, פחם ועוד. הליך הפקתי יעודי, המשלב טכנולוגיה ממוחשבת ועבודת יד סבלנית, מותאם למידותיו הספציפיות של כל פרויקט.

אנימציה ממוחשבתאנימציה ממוחשבת, אפקטים חזותיים ומושן-גרפיקס, בשילוב וידאו והדמיות מחשב, מופקים באמצעות מיטב התוכנות והאמצעים הדיגיטלים העדכניים. מיצוי מלוא הפוטנציאל היצירתי והעוצמה הטכנולוגית של סביבת העבודה הדיגיטלית, ליצירת דימויים חזותיים מקוריים, באסתטיקה יחודית, תוך עיצוב משוכלל של תנועת הגופים במרחב. מפגש יצירתי בין אמנות וטכנולוגיה, ליצירת תכני אנימציה דיגיטליים מקוריים עבור העולם הדיגיטלי העכשווי.

סטופ-מושןאנימצית סטופ-מושן של חפצים דוממים, חומרים שונים, אלמנטים אנושיים, ציורים ועוד. טכניקה המבוססת על מיקום וארגון מחדש של החפצים הפיזיים תחת עין המצלמה, פריים-ביי-פריים, כדי ליצור אשליה של תנועה פיזית רציפה במרחב המצולם. הרכבה מחודשת של המציאות המוכרת באופן בלתי-צפוי.

קאט-אאוטיםאנימצית קאט-אאוטים (מגזרות) מבוססת על שימוש במערך של אלמנטים נפרדים כדי לדמות תנועה של גופים מורכבים או דמויות. כלי רב-עוצמה לעיצוב תנועה רציפה ועקבית, בתהליך אנימציה מהיר ונוח יחסית, שמאפשר עבודה עם טקסטורות עשירות ומלאות-פרטים.