עברית | english  

אנימציה מצוירת


אנימציה מצוירת במגוון טכניקות. קלאסיות ועדכניותעבודות אנימציה המצוירות ביד, פריים-ביי-פריים, מתבצעות בסטודיו במגוון רחב של שיטות ואמצעי הפקה. טכניקות חדשות משמשות לצד תהליכי הפקה מקובלים וסטנדרטיים. אנימציה קלאסית לפי המסורת, בכל סגנונותיה המוכרים, או אנימציה בלתי-שגרתית, מחוץ לקופסא. תהליכי הייצור עשויים להתנהל בסביבה ממוחשבת לחלוטין, או בתהליכי העבודה של פעם, עם עפרון ונייר, צבע ומכחול. מערך הפקתי ספציפי יעודי נקבע לכל פרויקט בהתאם לצרכים היחודיים ולתפיסות האמנותיות והעיצוביות.

אנימציה קלאסיתעולמות אנימציה דמיוניים, מאוכלסים בדמויות מקוריות, שופעות קסם והומור. אנימציה קלאסית בכל הסגנונות המוכרים. אם בסגנון האופייני של קו דקיק התוחם איזורי צבע שטוחים, או בגימור נפחי עם צללים רכים ומעברי תאורה. בעיצוב נקי ומדוייק, או בקו חופשי ומחוספס. אנימציה גדושה וצבעונית, או דווקא מינימליסטית ואוורירית. עיצוב ניאוני בוהק בנוסח ׳אנימה׳ יפני, או ציור מעודן עם חומריות עשירה. הליכי ההפקה משלבים טכנולוגיה ממוחשבת ועבודת יד סבלנית, ליישום אופטימלי של שיטות ההפקה השונות ומיצוי מיטבי של האפשרויות הגלומות בהן.

חמודי מחבק את צוציק הכלבלב
רובין רייט מאויירת בסרט אנימציה הקונגרס
מרקו וקופיפו על רקע שקיעה
קוף מצויר עם בננה

בגישה אחרתאנימציה שונה ובלתי-שגרתית, מופקת במגוון רחב של אמצעים אמנותיים אקספרסיבים. מכחול, דיו, צבעי מים, גואש, פחם ועוד. האיכויות הפלסטיות העשירות מעניקות נפח ואופי לדימויים המונפשים, ומקנות צביון אמנותי מובהק לאנימציה. מארג עשיר של דימויים עם עומק חזותי והבעתי רב מאשש את מעמדה של האנימציה כסוגה אמנותית לכל דבר. גישה משולבת, ממזגת טכניקות שונות, מסורות קלאסיות עם תפיסות חדשות, מדיה פיזית ומדיה דיגיטלית, בתהליך יצירתי פתוח הבורר את האמצעים המתאימים ביותר למימוש התפיסה העיצובית והאמנותית, בדרך להגשמת החזון האמנותי על הצד הטוב ביותר.

משפחה מאויירת בצבעי מים כחולים
עין עם השתקפויות
שור ומטאדור במלחמת שוורים מאויירת
איור דמות ורופא מנתח