עברית | english  

אנימציה מקורית לסרטים, פרסומות, טלויזיה ועודעבודות אחרונותתעלת השמיעה באוזן

העתיד כבר כאן

 |  סדרת טלוויזיה


בן שני בעקבות המצאות ופיתוחים ישראליים שישנו את פני הרפואה. הופק עבור כאן, תאגיד השידור הציבורי, על ידי חיים סלוצקי אפיקי תקשורת HSSC. מגיש ובמאי: בן שני. עיצוב ואנימציה: אריק בועז.

 פרופ׳ דן אריאלי חוקר את ההתנהגות האנושית

למה ככה?

 |  סדרת טלוויזיה


פרופ׳ דן אריאלי יוצא לחקור היבטים שונים של ההתנהגות האנושית בסדרה " למה ככה?". קטעי אנימציה משמשים להסבר, המחשה, ורענון. הפקה: יואב שמיר וטניה אייזיקוביץ׳. הופק עבור כאן, תאגיד השידור הציבורי. עיצוב ואנימציה: אריק בועז.

שלומציון המלכה

שלומציון המלכה

 |  תוכן מוזיאלי


שלומציון המלכה, האחרונה לשלוט על ממלכה יהודית ריבונית עצמאית, מתרפקת בשלהי כהונתה על העבר המפואר, חוששת מן העתיד, ומקווה להנחיל את מורשתה לדורות הבאים. עיצוב ובימוי: אריק בועז. הופק עבור אנו, מוזיאון העם היהודי. קריינות: ענת ברזילי.

משכילים יהודים מהמאה ב-19

עוגב בבית הכנסת?

 |  תוכן מוזיאלי


אנימצית קאט-אאוטים המתארת כיצד פרץ של חידושים והמצאות מצד תנועת ההשכלה במאה ה-19, גררו תגובת-נגד קיצונית מצד השמרנים, שהולידה את התפיסה הדתית החרדית האוסרת כל חידוש. הופק עבור אנו, מוזיאון העם היהודי. קריינות: תומר שרון.

אליעזר טולדו לומד תלמוד במשרד בתל-אביב

הדף היומי

 |  תוכן מוזיאלי


בדף התלמוד היומי, הנלמד ברחבי העולם מדי יום, אפשר למצוא בנוסף לדיונים הלכתיים ופרשנויות, גם מעשיות מסתוריות בלתי-צפויות. הופק עבור אנו, מוזיאון העם היהודי. קריינות: אורי בנאי.

פסיפס עם הנשר הרומאי וכיתוב SPQR

המרידות ברומאים

 |  תוכן מוזיאלי


שלוש פעמים קמו היהודים למרוד בשלטון האימפריה הרומאית, ופעם אחר פעם שילמו על כך מחיר כבד. בפעם השלישית זנחו את החרב לדורי דורות. רצף של פסיפסים מציירים את החלום ושברו. הופק עבור אנו, מוזיאון העם היהודי.

עין של נערה מאויירת בסגנון מאנגה עטופה בשיליה

Test Me

 |  וידאו קליפ


וידאו קליפ בסגנון אנימה יפני, עבור הטראק Test Me של Slushii (עם Dion Timmer). מין סיפור אגדת סייבר-פאנק עתידנית, עם יצור מיסתורי שכלוא במעבדות תאגיד מרושע, אבל העלילה החופשית היא רק תירוץ לטריפ חזותי הזוי ומוטרף. בימוי: אריק בועז. עבור הלייבל: monstercat.

ילד מאויר מטיס מטוס נייר בסלון

temi

 |  סרטון הפעלה


סרטון הפעלה עבור temi, הרובוט הביתי הפרטי בשילוב Alexa. הופק על ידי פירמה קריאייטיב והפקות. בימוי: רוני קליינר. מפיקים: רוני אברמובסקי ואדר שפרן. עיצוב: דניס וי. אנימצית דמויות: אריק בועז. אנימציה נוספת: אדם בן-עמי. מוסיקה: רן שם-טוב ושירי הדר, The Sound makers.

ירח מלא מבעד לספירה לאחור של פילם

Night Train Media

 |  לוגו אנימציה


לוגו אנימציה לחברת ההפקות הגרמנית Night Train Media. עיצוב ואנימציה: אריק בועז. הפקה: אוליביה פאהל, הרברט קלויבר.

שלד בבית קברות בליל המתים המקסיקני

Dell

 |  פרסומת


פרסומת למחשבי אופטיפלקס של חברת דל מבשרת שהמחשב השולחני עדיין חי ב-2018. פרסומת קצרה בהשראת חגיגות יום המתים המקסיקני. עיצוב ובימוי: אריק בועז עבור Fresh Look Video.

כנר מרחף מעל בית כנסת עם תווים וחתול

גלרית בתי הכנסת

 |  תוכן מוזיאלי


סצינות יומיומיות, מתקופות היסטוריות שונות, מתארות את מרכזיותו של בית הכנסת בחיי הקהילה היהודית בכל עת. מוצג בגלריית בתי הכנסת, במוזיאון בית התפוצות אוצרת ראשית: ד"ר אורית גובר-שחם. ראש צוות אוצרות: אמיתי אחימן. במאי: אריק בועז. פסקול: ג'אנגל סאונד.

ילדה יושבת בסלון ליד דרקון מאוייר

ICL (כיל)

 |  סרטון תדמית


בעיני הילדה, עבודתה של אמא מצטיירת כפלאית. איי.סי.אל (כיל) היא חברת מינרליים המייצרת פתרונות לאתגרי הקיימות בתחומי המזון, החקלאות והתעשייה. בימוי: רוני קליינר. הפקה: רוני אברמובסקי, פירמה. עיצוב: ענבל אוחיון. אנימציה: אריק בועז. עיצוב פסקול: אורי קליאן, סוויט סאונד.

עבודות נוספותעיר בלילה עם חלונות מוארים

הוסטר

 |  פרסומת


סרטון אנימציה להשקת פלטפורמת אינטרנט המחברת בין אמנים לבין קהל פוטנציאלי, ומאפשרת ליזום ולהפיק בקלות הופעות בחללים ביתיים. בימוי ואנימציה: אריק בועז.

דון קישוט מול טחנת רוח

המדריך למהפכה

 |  סרט קולנוע


סרטו של דורון צברי על המאבק לרפורמה ברשות השידור משלב חומרים תיעודיים ועלילתיים. קטעי אנימציה משמשים להצגת הגיגים ולהעצמת האימפקט הרגשי. עיצוב ובימוי האנימציה: אריק בועז. עיצוב פסקול: איציק כהן. הפקה: אורי ענבר, 'הקרב על האגרה'.

רובין רייט מאויירת בסרט אנימציה הקונגרס

כנס העתידנים

 |  סרט קולנוע


אנימצית דמויות בסרטו של ארי פולמן. במאי אנימציה: יוני גודמן‪.‬ מנהל אמנותי: דויד פולונסקי‪.‬ הפקה: כנופית ברידג'יט פולמן (ישראל), סרטי פנדורה (גרמניה) ומפיקים-שותפים נוספים באירופה.

דמויות מאויירות במרוץ להפקת סרט דוקומנטרי

דוקו-צ׳אלנג׳

 |  פתיח


פתיח עבור דוקו-צ'אלנג', תחרות ליצירת סרטים קצרים בזמן קצוב. רצף סיטואציות משתלבות זו בזו בתנועה בלתי פוסקת, עם כיוון השעון, ומבטאות עשייה קולנועית-דוקומנטרית במרוץ נגד הזמן. במאי: אריק בועז. מוסיקה: רן בגנו. הפקה: ארי דוידוביץ', היפרמדיה. התחרות מתקיימת בישראל במסגרת פסטיבל "דוקאביב".

יד מאיירת לבבות כתומים על לוח מחיק

אורנג׳

 |  פרסומתl


פרסומת של אורנג', המדגישה את הרגלי השימוש המשתנים של הלקוחות וממליצה על התאמה אישית של החשבון החודשי. משרד פרסום: ראובני פרידן IPG. סמנכ"ל קריאייטיב: ניב חורש. חברת הפקה: פארדיסו. במאי: אריק בועז. מוסיקה מקורית: עופר מאירי.

חמודי מחבק את צוציק הכלבלב

כללית שירותי בריאות

 |  פרסומת


פרסומת נוספת במסגרת קמפיין 'חמודי' של שירותי בריאות כללית. משרד פרסום: IPG ראובני-פרידן. חברת הפקה: ראבל. במאי: גבי ביבליוביץ'. במאי אנימציה: אריק בועז. פוסט פרודקשן: גראוויטי.

מבחנת ניסוי

מעבדות גוגל

 |  פתיח


סגיר וקטעי גרפיקה עבור מעבדות גוגל. עיצוב ואנימציה: אריק בועז. הפקה: North of New York. פוסט-פרודקשן: The Artery VFX.

ירח מציץ מתוך שלולית גשם

מתנות של זמן

 |  וידאו קליפ


וידאו קליפ עבור דנה ברגר. בימוי: יריב בראל ואריק בועז. עריכה: רפי שור‪.‬ צילום: אלון גרגו‪.‬ הפקה: התו השמיני.

כרזה פסטיבל הקולנוע ירושלים

פסטיבל הקולנוע ירושלים

 |  פתיח


הפתיח הרשמי לפסטיבל הקולנוע ירושלים 2010. עיצוב ובימוי: אריק בועז. עיצוב פסקול: ג'אנגל.

יונים מתעופפות מעל כיתוב לא ילמדו עוד מלחמה

היכל הספר

 |  פרומו


רצף דימויים, בהשראת ציטוטים ממגילת ישעיהו, מוביל אל היכל הספר, חלל התצוגה היחודי של מגילות ים המלח במוזיאון ישראל, ירושלים. עיצוב ובימוי: אריק בועז. מנהלת הפרויקט: רתם אריאלי. אוצר ראשי: ד"ר אדולפו רויטמן. הפקה: אריק בועז אנימציה.


סטודיו לאנימציה העוסק בעיצוב והפקה של תכני אנימציה מקוריים במגוון סגנונות. התמחות באנימצית דו-מימד מצוירת וטכניקות של פריים-ביי-פריים.


עיצוב והפקת אנימציה בראש פתוח ובגישה יצירתית. הפקת תכני אנימציה מקוריים ויוצאי-דופן, התפורים למידותיו של כל פרויקט, ומבוצעים במקצוענות ללא פשרות, בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ליווי קריאייטיבי מלא, משלבי הפיתוח המוקדמים ועד שלבי הפוסט-פרודקשן הסופיים, בדגש על דיאלוג קשוב עם הלקוח, גיבוש תסריט מהודק, שפה חזותית מובהקת, וביצוע מוקפד של אנימציה מושקעת עד אחרון הפרטים הקטנים. תכנון פתרונות הפקה תכליתיים בהתאם לצרכים הקריאייטיבים המשתנים, קהל היעד, אופי המדיה והתקציב. שימוש בטכניקות אנימציה מגוונות, בשילוב סגנונות קלאסיים ועדכניים ליצירת דימויים חזותיים יחודיים בעלי תהודה רגשית ואימפקט חזותי. סל רחב של שירותי הפקה וקריאייטיב כולל פיתוח קונספטים, כתיבה תסריטאית, עיצוב, בימוי, הפקה, סאונד ופוסט-פרודקשן.

קראו עוד  

עיפרון אנימציה כחול עט דיגיטלי וואקום אצבע סטופ מושן חיתוך מגזרות
אנימציה מצוירת אנימציה ממוחשבת סטופ-מושן קאט-אאוטים