25 סטודיו אריק בועז אנימציה | אנימציה ממוחשבת, דו-מימד, תלת-מימד, פלאש, אפטר-אפקטס, אפקטים חזותיים, מושן-גרפיקס
עברית | english  

אנימציה ממוחשבת


אנימציה ממוחשבת, מושן-גרפיקס ואפקטים חזותייםאמצעים דיגיטליים מתקדמים פורצים מרחבים חדשים ליצירת אנימציה ותוכן חזותיים דיגיטלים. תוכנות אנימציה גרפיות ותלת-מימדיות משמשות ליצירת קטעי אנימציה ממוחשבת, אפקטים דיגיטלים וגרפיקה בשילוב וידאו, הדמיות מחשב ועיבוד ממוחשב של אינפורמציה חזותית. מפגש יצירתי בין אמנות וטכנולוגיה בורא חזיונות ועולמות סינתטיים בסביבה דיגיטלית מלאה.

דו-מימד / תלת-מימדאנימצית מחשב מופקת באמצעות מיטב התוכנות והאמצעים הדיגיטלים העדכניים. מיצוי מלוא הפוטנציאל היצירתי והעוצמה הטכנולוגית של סביבת העבודה הדיגיטלית, ליצירת דימויים חזותיים מקוריים, באסתטיקה יחודית, תוך עיצוב משוכלל של תנועת הגופים במרחב. תכני אנימציה דיגיטליים יחודיים עבור העולם הדיגיטלי העכשווי.

דמויות מאויירות במרוץ להפקת סרט דוקומנטרי
ילד מאויר מטיס מטוס נייר בסלון
דמות מאויירת גולשת על גרף
אנימציה של קוביה תלת מימדית

מושן-גרפיקסאלמנטים גרפיים וטיפוגרפיים, הנעים במרחב ובזמן, יוצרים 'מושן-גרפיקס' - קטעי אנימציה מופשטים במהותם, קומפוזיציות דינמיות של גרפיקה, טקסט ותמונה. אמנות בעלת יישומים רבים בתחום הוידאו, הקולנוע, הטלוויזיה והפרסום. המדיום המושלם ללוגואים, פתיחים, אינפורמציה או המחשה. מאפשר תרגום מוחשי של רעיונות מופשטים, הסבר תמציתי בהיר של נושאים סבוכים, אינפוגרפיקה מאירת עיניים, או קטעי מעבר אסתטיים העומדים בפני עצמם.

יולי אוגוסט הפקות לוגו
מבחנת ניסוי
דמות מאויירת מפריחה נשיקה
מלבנים סגולים לוגו היפרמדיה

אפקטים חזותייםאפקטים חזותיים דיגיטליים, כשילוב של וידאו ואנימציה, מעצבים מציאות משולבת חדשה. האפקטים עשויים להתמזג באופן סמוי עם הוידאו המצולם, כתוספת ריאליסטית המשדרגת את הוידאו. או להיות בעלי נוכחות מובחנת ברורה, ולבטא אמירה אמנותית מוחצנת. בכל מקרה, משמשים צילומי הוידאו כמקפצה להמשך התהליך היצירתי של האנימציה ועיבוד התמונה. תוספות דיגיטליות ומניפולציות מרחיקות לכת שמשנות את פני החומרים המצולמים ויוצרות תמונת עולם חדשה, המשלבת בין הממשי והוירטואלי.

ילד מאוייר ישן במיטה
ירח מציץ מתוך שלולית גשם
ילדה שולחת יד לכוכב נוגה תקשורת
איור עיצוב מכונית פולקסוואגן