עברית | english  

עבודות


אנימציה מקורית לסרטים, פרסומות, טלויזיה ועוד. התמחות באנימצית דו-מימד מצוירת, ובטכניקות של פריים-ביי-פרייםהפקת תכני אנימציה מגוונים בגישה פתוחה ויצירתית, לפי צרכי הפרויקט. ליווי קריאייטיבי מלא, משלבי הפיתוח המוקדמים של הפרויקט ועד שלבי הפוסט-פרודקשן הסופיים, בדגש על קיום דיאלוג יצירתי קשובח, פיתוח תסריט מהודק, עיצוב שפה חזותית מובהקת, וביצוע מוקפד של אנימציה מושקעת עד אחרון הפרטים הקטנים.

תוכןתכני אנימציה מופקים עבור פורמטים שונים של קולנוע, טלוויזיה, אינטרנט, ופורמטים נוספים כולל סרטי הסברה, תוכן מוזיאלים ומרכזי מבקרים. לצד הפקות איכות בתקציבים גבוהים, מופקים גם פרויקטים בתקציבי מינימום ולואו-באדג'ט. הפקות מיינסטרים לצד הפקות גרילה עצמאיות. תוכן המיועדים לקהל הרחב, או תכני שוליים אלטרנטיביים. מסחרי ולא-מסחרי. תהליך ההפקה היצירתי מתבסס על פיתוח תשתית תסריט מהודקת ושפה חזותית מובהקת.

דון קישוט מול טחנת רוח
שלומציון המלכה
כנר מרחף מעל בית כנסת עם תווים וחתול
רובין רייט מאויירת בסרט אנימציה הקונגרס
נערה בסגנון מאנגה
עוד

פרסוםהפקת סרטוני פרסומת ותדמית תוך שיתוף פעולה הדוק עם לקוחות, משרדי פרסום, צוותי קריאייטיב וחברות ההפקה. סל רחב של שירותי יעוץ והפקה לפרסומות כולל פיתוח קונספטים, עיצוב, הפקה ובימוי. אנימציה איכותית מופקת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך הקפדה יתרה על עמידה בלוחות הזמנים ושמירת המסגרת התקציבית. אנימציה מופקת באורכים ופורמטים שונים, עבור קהלי יעד מגוונים, בתקציבים משתנים, ובכל סוגי המדיה - מטלוויזיה ועד רשתות חברתיות.

חמודי מחבק את צוציק הכלבלב
יד מאיירת לבבות כתומים על לוח מחיק
גראפיטי חללית על בנין
איש מערות במשרד עם ניירת
ילד מאויר מטיס מטוס נייר בסלון
עוד

פתיחיםפתיחים, סגירים ואריזות גרפיות, באנימציה יחודית בעלת עיצוב מקורי. משמשים להצגת קרדיטים או אינפורמציה רלוונטית, אפיון תימות ונושאים מובילים, ביסוס הקשר רלוונטי ואווירה מתאימה, או אתנחתא קומית או אתסטית.

דמויות מאויירות במרוץ להפקת סרט דוקומנטרי
כרזה פסטיבל הקולנוע ירושלים
דמות מאויירת עם רופא מנתח
צפוף אלי פיניש יעל שרוני מאויירים
בשורות טובות קלפי טארוט צחי גראד שי גולדשטיין
עוד

מיתוגלוגואים מונפשים ומעברוני אנימציה, המרחיבים את חווית המותג למימדים חדשים. עיבוד לוגו לכדי קטע אנימציה תמציתי וסוחף מצריך יצירתיות ומיומנות. גם במסגרת פורמט קצרצר ניתן לעצב חווית צפייה מספקת ומעוררת השראה.

דמות מאויירת מפריחה נשיקה
יולי אוגוסט הפקות לוגו
מלבנים סגולים לוגו היפרמדיה
אנימציה של קוביה תלת מימדית
מבחנת ניסוי
עוד